WizTree 3 - en to sl_SI translation catalogue (168 entries)

en: Scanning...
sl_SI: Pregled...

en: Folders
sl_SI: Mape

en: Files
sl_SI: Datoteke

en: Dumping file
sl_SI: Datoteka odlagališča smeti

en: Bytes
sl_SI: Bajtov

en: Files in
sl_SI: Datoteke v

en: File in
sl_SI: Datoteka v

en: Selected Files
sl_SI: Izbrane datoteke

en: Total Size
sl_SI: Skupna velikost

en: You are about to open
sl_SI: Odprli boste

en: Command Prompt windows - are you sure?
sl_SI: Okna ukaznega pozivnika - ali ste prepričani?

en: Explorer windows - are you sure?
sl_SI: Windows Raziskovalec - ali ste prepričani?

en: files - are you sure?
sl_SI: datoteke - ste prepričani?

note: FileName := FDir; 2 = select directory
en: Select Folder
sl_SI: Izberi mapo

note: YMMV
en: Select
sl_SI: Izberi

en: File not found
sl_SI: Datoteka ni bila najdena

en: Error
sl_SI: Napaka

en: Sorting file list...
sl_SI: Razvrščanje seznama datotek ...

en: Loading tree...
sl_SI: Nalaganje drevesa...

en: Scan complete in
sl_SI: Pregled je končan v

en: seconds
sl_SI: sekundah

en: canceled
sl_SI: preklicano

en: Failed to update Windows Explorer context menu
sl_SI: Ni uspela posodobitev priročnega menija Windows Raziskovalca

en: No MFT root found!
sl_SI: Koren MFT ni bil najden!

note: we have an update!
en: An update is available
sl_SI: Posodobitev je na voljo

en: Click on the "View Update" button to learn more.
sl_SI: Če želite izvedeti več, kliknite na gumb 'Prikaz posodobitve'.

note: if tag set then display error if any
en: No update found.
sl_SI: Posodobitev ni bila najdena.

note: if tag set then display error if any
en: Error checking for updates:
sl_SI: Napaka pri preverjanju posodobitev:

en: Please restart WizTree as Administrator to dump the MFT file
sl_SI: Ponovno zaženite WizTree kot skrbnik, da odvržete datoteko MFT

en: Please select an NTFS formatted drive.
sl_SI: Izberite NTFS formatiran pogon.

en: Dumping MFT file, please wait...
sl_SI: Odlaganje med smeti MFT datoteke. Prosimo počakajte...

en: MFT data dump complete.
sl_SI: Odlaganje med smeti podatkov MFT je končano.

en: MFT data dumped to file
sl_SI: Podatki MFT so odloženi med smeti v datoteko

en: 64 bit
sl_SI: 64 bitna

en: 32 bit
sl_SI: 32 bitna

en: MFT file
sl_SI: Datoteka MFT

en: Loading file list...
sl_SI: Nalaganje seznama datotek ...

en: files
sl_SI: datoteke

note: lblTotalSpacePerc.Caption := '';
en: n/a
sl_SI: ni na voljo

en: <Folder>
sl_SI: <Mapa>

en: File
sl_SI: Datoteka

en: Options
sl_SI: Možnosti

en: Scan
sl_SI: Preglej

en: New Instance
sl_SI: Nov primerek

en: Explore Folder
sl_SI: Razišči mapo

en: Command Prompt Here
sl_SI: Tukaj ukazno vrstico

en: Copy Path
sl_SI: Kopiraj pot

en: Delete (to Recycle Bin)
sl_SI: Izbriši (v koš)

en: Delete (No undelete possible)
sl_SI: Izbriši (ni mogoče izbrisati)

en: Dump MFT File
sl_SI: Datoteka odlagališča smeti MFT

en: Exit
sl_SI: Izhod

en: Display Dynamic values
sl_SI: Prikaži dinamičnih vrednosti

en: Display Byte values
sl_SI: Prikaži vrednosti v bajtih

en: Display KB values
sl_SI: Prikaži vrednosti v KB

en: Display MB values
sl_SI: Prikaži vrednosti v MB

en: Display GB values
sl_SI: Prikaži vrednosti v GB

en: Windows Explorer context menu
sl_SI: Priročni meni programa Windows Raziskovalec

en: Always Run as Administrator
sl_SI: Vedno zaženi kot skrbnik

en: Language
sl_SI: Jezik

en: Restart as Administrator
sl_SI: Znova zaženi kot skrbnik

en: WizTree requires "Administrator" rights to enable high speed scanning of NTFS hard drives and to access all system files and folders. Click on the "Restart as Administrator" button to enable Administrator rights.
sl_SI: WizTree zahteva skrbniške pravice za omogočanje visoke hitrosti pregleda NTFS trdih diskov in za dostop do vseh sistemskih datotek ter map. Kliknite na gumb 'Znova zaženi kot skrbnik', da omogočite skrbniške pravice.

en: Don't show this again
sl_SI: Ne prikaži več tega

en: View Update
sl_SI: Prikaz posodobitve

en: Dismiss
sl_SI: Zavrni

en: Check for updates
sl_SI: Preveri obstoj posodobitev

en: Check for updates now
sl_SI: Zdaj preveri obstoj posodobitev

en: Select:
sl_SI: Izberi:

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Ready...
sl_SI: Pripravljen...

en: Selection:
sl_SI: Izbor:

en: Total Space:
sl_SI: Skupni prostor:

en: Space Used:
sl_SI: Uporabljen prostor:

en: Space Free:
sl_SI: Prostor prost:

en: Help us make WizTree better!
sl_SI: Pomagajte, da bo WizTree boljši!

en: Tree View
sl_SI: Prikaz drevesa

en: Folder
sl_SI: Mapa

en: Percent of Parent
sl_SI: Odstotek nadrejene

en: Size
sl_SI: Velikost

en: Modified
sl_SI: Spremenjena

en: Attributes
sl_SI: Atributi

en: Items
sl_SI: Vnosi

en: Allocated
sl_SI: Dodeljeno

en: File View
sl_SI: Porikaz datotek

en: File Search Filter:
sl_SI: Filter iskanja datotek:

en: Clear
sl_SI: Počisti

en: Match file name only
sl_SI: Ujemanje samo imen datotek

en: (Fast)
sl_SI: (Hitro)

en: Match entire path
sl_SI: Ujemanje celotne poti

en: (Warning: can be slow!)
sl_SI: (Opozorilo: lahko bo počasno!)

en: Max files to display:
sl_SI: Največ datotek za prikaz:

en: (Selecting ALL can be very slow!)
sl_SI: (Izbira VSE je lahko zelo počasna!)

en: ALL
sl_SI: VSE

en: Total Files:
sl_SI: Skupno datotek:

en: File Name
sl_SI: Ime datoteke

en: Percent of Drive
sl_SI: Odstotek pogona

en: About
sl_SI: Vizitka

en: If you use WizTree commercially or you'd just like to support the freeware community then please make a donation by clicking on the Donate button at the top right of the screen. Thank you! :)
sl_SI: Če uporabljate WizTree komercialno ali bi radi podprli skupnost brezplačnih programov, potem prosimo, da darujete s klikom na gumb 'Daruj' v zgornjem desnem kotu zaslona. Hvala! :)

en: What is WizTree?
sl_SI: Kaj je WizTree?

en: WizTree is the world's fastest disk space analyzer. It scans your hard drive and shows you which files and folders are using the most disk space.
sl_SI: WizTree je najhitrejši analizator diskovnega prostora na svetu. Pregleda trdi disk in vam pokaže, katere datoteke in mape uporabljajo največ prostora na disku.

en: It does this in the FASTEST way possible - you simply won't find any other application of this type that's quicker! Use the information WizTree provides to quickly locate and remove "space hogs" from your hard drive.
sl_SI: To naredi na NAJHITREJŠI možni način - preprosto ne boste našli nobene druge aplikacije te vrste, ki je hitrejša! Z informacijami, ki jih ponuja WizTree, hitro poiščite in odstranite 'požiralce prostora' iz vašega trdega diska.

en: WARNING: Take care not to remove any files that are required for the correct operation of your PC!
sl_SI: OPOZORILO: Pazite, da ne odstranite nobenih datotek, ki so potrebne za pravilno delovanje računalnika!

en: What makes WizTree so fast?
sl_SI: Zakaj je WizTree tako hiter?

en: When scanning NTFS formatted hard drives (most modern hard drives use this format), WizTree reads the hard drive's Master File Table (MFT) directly from the disk.
sl_SI: Pri pregledu trdih diskov formatiranega NTFS (večina sodobnih trdih diskov uporablja ta format), WizTree bere glavno datotečno tabelo trdega diska (MFT) neposredno z diska.

en: The MFT is a special hidden file used by the NTFS file system to keep track of all files and folders on a hard drive. Scanning for files this way completely bypasses the operating system (Windows) and provides a huge performance boost.
sl_SI: MFT je posebna skrita datoteka, ki jo uporablja datotečni sistem NTFS za spremljanje vseh datotek in map na trdem disku. Pregled datotek na ta način popolnoma zaobide operacijski sistem (Windows) in zagotavlja veliko povečanje učinkovitosti delovanja.

en: As of version 2.0, WizTree can now also scan non NTFS hard drives, network drives, USB drives, and individual directories.
sl_SI: Od različice 2.0 lahko WizTree zdaj pregleduje tudi ne NTFS trde diske, omrežne pogone, USB pogone in posamezne imenike.

en: Please visit the Antibody Software website for more great software, such as:
sl_SI: Obiščite spletno stran Antibody Software za več programov, kot so:

en: (click for more information)
sl_SI: (kliknite za več informacij)

en: A powerful yet easy to use web gallery downloading tool. It supports most of the popular image hosting sites (such as flickr, facebook, Google image search, imgur, deviantart etc.).
sl_SI: Zmogljivo, vendar preprosto za uporabo, orodje za prenos spletnih galerij. Podpira večino priljubljenih spletnih strani za gostovanje slik (kot so flickr, Facebook, Google iskanje slik, imgur, deviantart itd.).

en: It doesn't require any complicated setup or project files - it just works.
sl_SI: Ne zahteva zapletene namestitvene ali projektne datoteke - samo deluje.

en: A keyboard enhancement utility that makes it easy to type accented and other special Unicode characters on a standard US/UK keyboard using easy to remember keyboard shortcuts.
sl_SI: Pripomoček za izboljšanje tipkovnice, ki omogoča enostavno vnašanje naglasnih in drugih posebnih znakov Unicode na standardno ameriško/britansko tipkovnico z uporabo bližnjic na tipkovnici, ki si jih je enostavno zapomniti.

en: For example, to type an à (a with grave accent), you press Ctrl+` then press a. These shortcuts work from any Windows application.
sl_SI: Če želite na primer vneti à (a s grobim naglasom), pritisnite Ctrl+' in pritisnite a. Te bližnjice delujejo iz katerega koli programa Windows.

en: OK
sl_SI: Vredu

en: Invalid Key - Please try again.
sl_SI: Neveljaven ključ - Poskusite znova.

en: It is recommended that you copy and paste your supporter code.
sl_SI: Priporočljivo je, da kopirate in prilepite kodo za podporo.

en: Only use digits 0 to 9 and letters A to F.
sl_SI: Uporabite samo številke od 0 do 9 in črke od A do F.

en: Thank you for your support!
sl_SI: Zahvaljujemo se vam za vašo podporo!

en: WizTree will now restart.
sl_SI: WizTree se bo zdaj znova zagnal.

en: Enter Supporter Code
sl_SI: Vnesite kodo za podporo

en: Supporter Code
sl_SI: Koda za podporo

note: warning dialog title
en: Warning
sl_SI: Opozorilo

note: confirmation dialog title
en: Confirmation
sl_SI: Potrditev

note: information dialog title
en: Information
sl_SI: Informacija

en: (No Extension)
sl_SI: (Brez končnice)

en: File Type
sl_SI: Vrsta datoteke

en: Percent
sl_SI: Odstotek

en: Extension
sl_SI: Končnica

en: MFT Dump
sl_SI: Odlagališče smeti MFT

en: All Files
sl_SI: Vse datoteke

en: Show Treemap
sl_SI: Prikaži zemljevid drevesa

en: Show File Types
sl_SI: Prikaži vrste datotek

en: Reset tree expansion
sl_SI: Ponastavi razširitev drevesa

en: Select Parent
sl_SI: Izberi nadrejeno

en: Reselect Child
sl_SI: Ponovno izberi podrejeno

en: Help support WizTree development by making a donation
sl_SI: Pomagajte pri podpori razvoju storitve WizTree, z darovanjem

en: (You can hide the Donate button by making a donation)
sl_SI: (Gumb 'Daruj' lahko skrijete z obdarovanjem)

en: Show Allocated Size on Treemap
sl_SI: Prikaži dodeljeno velikost na zemljevidu drevesa

en: Auto scan after making selection
sl_SI: Samodejno preglej po izbiri

en: Zoom in Treemap
sl_SI: Povečaj zemljevid drevesa

en: Zoom out Treemap
sl_SI: Pomanjšaj zemljevid drevesa

en: Save Treemap Image as .png file
sl_SI: Shrani sliko zemljevida drevesa kot datoteko .PNG

en: Save
sl_SI: Shrani

en: Width
sl_SI: Širina

en: Height
sl_SI: Višina

en: Shades of Gray (single color)
sl_SI: Osenči sivo (enobarvno)

en: Show Free Space on Treemap
sl_SI: Prikaži prost prostor v zemljevidu drevesa

en: File already exists - overwrite?
sl_SI: Datoteka že obstaja - prepišem jo?

en: Generated by
sl_SI: Ustvarjeno s

en: You can hide this message by making a donation
sl_SI: To sporočilo lahko skrijete z darovanjem

en: MFT Dump cancelled...
sl_SI: Odlaganje smeti MFT je preklicano...

en: Export complete.
sl_SI: Izvoz je končan.

en: Copy file and size info to clipboard
sl_SI: Kopiraj podatke o datoteki in velikosti v odložišče

en: Export to .CSV file
sl_SI: Izvozi v datoteko CSV

en: Colors
sl_SI: Barve

en: Default
sl_SI: Privzeto

en: Color Blind
sl_SI: Barvno slepi

en: CSV file
sl_SI: Datoteka CSV

en: Select CSV file
sl_SI: Izberi datoteko CSV

en: Failed to import CSV file
sl_SI: Uvoz datoteke CSV ni uspel

en: Color By
sl_SI: Barvaj po

en: Color
sl_SI: Barva

en: File Extension(s)
sl_SI: Končnice datotek

en: Export File Types to CSV file
sl_SI: Izvozi vrste datotek v datoteko CSV

en: Display TB values
sl_SI: Prikaži vrednosti v TB

en: UI Theme
sl_SI: Tema UV

en: Auto
sl_SI: Samodejno

en: Light
sl_SI: Svetla

en: Dark
sl_SI: Temna

en: Lifetime
sl_SI: Doživljensko
